Haber

Kaftancıoğlu ve Kavuncu: Saat 12:00’de Tuzla Belediyesi önündeyiz!

AK Parti İstanbul Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Türel Ağyol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önceki gün yaptığı ikili görüşmeye ilişkin aşağılayıcı açıklamalarda bulundu.

CHP Fotoğraf Servisi’nin tweet’ine “Bu geceki birliktelikten inşallah kaset gelmez” yazan Ağyol, büyük tepki toplayan mesajını daha sonra sildi. Facebook hesabından da bir “özür” metni paylaştı: “… yorumum hiç aklımın ucundan geçmeyecek şekilde karşılaştırıldı.) dedim ve bundan yola çıkarak bir ses kaydı veya bir sızdırmalarını umdum. sahneyi tekrar paylaşayım dedim amacımı aşan ve aklıma gelmeyen bu üzücü gönderi için başta Meral Akşener Hanım olmak üzere herkesten özür dilerim.

AK Partili Ağyol’un hakaretine CHP ve İYİ Parti de tepki gösterdi.

‘SESİMİZİ BİRLİKTE YÜKSELTECEĞİZ’

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “AKP kaybettiğini görünce ahlaksızlıkta sınır tanımaya başladı” yorumunu yaptı. Kaftancıoğlu, Twitter’dan şu mesajı paylaştı: “Vatan sevgisi için mücadele etmeyi bilmeyen AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi’nin sosyal medyadan yaptığı ahlaksız paylaşıma karşı kadın erkek omuz omuza: Öndeyiz. Tuzla Belediyesi yarın saat 12:00’de!

İYİ Parti İl Başkanı Sayın @SBugraKavuncu ve teşkilatlarımızla birlikte sesimizi hep birlikte yükselteceğiz ve bu ahlaksız zihniyeti çok yakında ülkeden defedeceğiz!”

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, “AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi’nin yaptığı ahlaksız sosyal medya paylaşımına yarın yüksek sesle tepkimizi göstereceğiz. Saat 12:00’de Tuzla Belediyesi önünde buluşup tepkimizi gösterelim” dedi. siyasetin bu yakışıksız çehresine ve kaynaklandığı asılsız odaklara bir kulak verelim” paylaşımında bulundu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu