Ekonomi

Hisarcıklıoğlu, Türkiye TSO Birliği Başkanlığına yeniden seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Ticaret ve Sanayi Odaları (TSO) Başkanlığına yeniden seçildi.

Türkiye Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Genel Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ev sahipliğinde, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Macaristan, Türkmenistan ve KKTC.

“Türk dünyası da yeni başarı hikayeleri yazacak”

Genel Kurul’da yapılan seçim sonucunda TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, yeniden Türkiye Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanlığı’na oy birliği ile seçildi. Hisarcıklıoğlu, üye ülkeler nezdinde ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve güçlenmesi için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Bana gösterilen güven ve itimat için teşekkür ediyorum. AB gibi bir entegrasyon başarı öyküsü yazmalıyız” dedi. . Türk Devletleri Teşkilatına ve Birliğimize de bu hedefe ulaşmamızı sağlayacak stratejik değerli adımlarla yazmalıyız: “Böylece aramızdaki dayanışma daha da artacak ve yeni işbirliği fırsatları gelişecektir. İnanıyorum ki hükümetlerimiz ve iş dünyası el ele verirse Türk dünyası yeni başarı hikayelerini yazacaktır.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu